Конкурс новорічних рецептів 2013

24 Нояб 2012
Шановні кулінари, пропонуємо Вам прийняти участь у конкурсі рецептів новорічних та різдвяних страв "Що приготувати на Новий рік?".

Організатори конкурсу - портал "Кулінарна відповідь" (www.kuroed.net) та інтернет-магазин професійної косметики для волосся Hairshop (www.hairshop.kiev.ua).

Конкурс проводиться з 25 листопада 2012 р. по 12 січня 2013 р. включно.

Для переможців інтернет-магазин hairshop.kiev.ua надав призи - подарункові сертифікати на придбання косметики для волосся на суму:

1000 грн. - за 1 місце,

сертифікат на придбання косметики для волосся

  750 грн. - за 2-е місце,

  500 грн. -  Приз глядацьких симпатій.

Умови конкурсу:

1. Для участі в конкурсі Вам потрібно зареєструватися на Kuroed.net та опублікувати власний рецепт з фото святкової страви.

Якщо Ви вже зареєстровані на сайті - увійдіть зі своїм ім'ям та паролем та додайте новий рецепт.

2.  Конкурс проводиться серед рецептів різноманітних страв, які подають до столу в новорічні та різдвяні свята. Категорію рецепту обирає автор.

3.  До участі в конкурсі приймаються рецепти на російській або українській мові.

4.  Наданий на конкурс рецепт повинен бути новим, ще не опублікованим на інших сайтах,  а страва - приготована та сфотографована  Вами.

Рецепти та фотографії, скопійовані з інших сайтів,  до участі в конкурсі не допускаються.

Конкурсний рецепт також не повинен бути опублікованим ні на яких інших сайтах до дати закінчення цього конкурсу.

Неорігінальні рецепти буде відхилено.

5. В конкурсі приймають участь тільки рецепти з фото. Обов'язковою є фотографія готової страви. Наявність постадійних фото процесу виготовлення вітається і підвищує Ваші шанси на перемогу.

6.  На початку рецепту обов'язково потрібно вказати інгредієнти та їх кількість (по одному в кожному рядку), а потім описати процес приготування страви.

7. Конкурсному рецепту обов'язково повинен бути призначений правильний тег:  Новий рік і Різдво.

8.  Кількість рецептів від одного учасника не обмежена, але в числі переможців може бути лише один рецепт від одного автора.

9. Рецепти-переможці обирає журі, яке складається з адміністрації Kuroed.net і представників інтернет-магазину hairshop.kiev.ua, спираючись на власні суб'єктивні судження про якість рецептів. Оригінальність і смакові якості страви, покрокові фотографії, креативність подачі, активність у блогах і коментування рецептів, що надані іншими користувачами, - запорука перемоги в конкурсі.

10. Рецепту, який набрав найбільшу кількість голосів користувачів, буде присуджений "Приз глядацьких симпатій".

Важливо: є обмеження по регіону доставки призів. Безкоштовна доставка призів здійснюється тільки в межах України. Якщо ви живете в іншій країні, участь у конкурсі можлива - приз буде доставлений Вашим родичам або друзям на території України.

Рецепти на конкурс приймаються з 25 листопада 2012 по 8 січня 2013 р. (включно).

Підсумки конкурсу будуть підведені 12 січня 2013 року і його результати будуть оприлюднені на порталі Kuroed.net 13 січня 2013 р.

Крім того, переможці отримають індивідуальне повідомлення про виграш із подальшими інструкціями на e-mail, зазначений у акаунті користувача.

Шановні учасники конкурсу, будь ласка, при додаванні рецептів вказуйте правильний e-mail, щоб приз зміг Вас знайти!

Бажаємо успіху в конкурсі!  

Увага:

Відкрито голосування за приз глядацьких симпатій

Если вам понравился рецепт, подпишитесь на наши рассылки:

Уважаемые читатели,
если вам нравятся наши рецепты и вы хотите ими поделиться, пожалуйста не забывайте поставить ссылку на сайт Кулинарный ответ (kuroed.net).Кулинарный ответ

Любимые семейные рецепты.

добавить на Яндекс

©kuroed.net, 2012-2016